Понеділок, 2024-05-06, 8:13 AM

Акція "16 днів проти насильства"

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження  негативних явищ, що можуть привести до насильства або спровокувати його вчинення в освітньому закладі   проведено заходи у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»:
-Створено інформаційний куточок , де висвітлювався план заходів та проведена робота у рамках  кампанії.
-Проведено анкетування для учнів (виявлення проявів насильства в дитячому колективі), соц.пед. Парчевська Л.В..
-З нагоди Міжнародного дня білої стрічки випущено стіннівку «Гендерна політика. Рівні права, рівні можливості.», соц пед. Парчевська Л.В..
-До Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми створено  «Дерево толерантності» (5-8 кл., соц.пед. Парчевська Л.В.), виготовлено та розповсюджено буклет «СНІД – загроза людству»  (9-11кл., пед.-орг. Черкес О.В.).
-До Міжнародного дня осіб з інвалідністю проведено акцію «Милосердя» (5-11 кл., пед.-орг Черкес О.В., кл.к.), виготовлено колаж «Долоньки доброти» (1-4 кл., соц – пед. Парчевська Л.В.).
-Учні 5-А класу привітали волонтерів Христинівщини з Міжнародним днем волонтера, виготовили лепбук «Разом – сила» ( кл.к. Черкес О.В.).
-До Міжнародного дня боротьби з рабством  проведено виховний захід «Не стань жертвою торгівлі людьми» (11 кл., соц.пед. Парчевська Л.В., кл.к. Кравчук О.М.), учні 9-Б кл.  переглянули та обговорили навчальний відеофільм «Станція призначення – Життя» (кл.к. Плотнікова І.В.).
-До Міжнародного дня прав людини  проведено правовий тест –драйв «Молодь і закони» (9-А, 9-Б кл., вч. правознавства Нагайчук О.В.), виготовлено та розповсюджено буклет «Права та обов’язки дитини» (УС,  пед.-орг. Черкес О.В.).
-Проведено мультиурок «Вчимося бути добрими» ( 2 кл., кл.к. Губенко Т.І.),  бесіду «Стоп насильство» ( 3-А кл., кл.к. Лебідь А.С.), тренінг «Наші емоції» (3-Б кл., кл.к Демченко В.В.) , кінотеатрик (перегляд та обговорення мультиків, роликів про добро) (4кл., кл.к. Лебідь Т.В.), заняття з елементами тренінгу « Як не стати жертвою насильства», ділову гру « Стоп булінг. Ми проти насильства» (5-Б кл., кл.к.  Карчевський А.В.), інтерв»ю «Що таке шкільний булінг, як його уникнути?» (6 кл., кл.к. Драбенюк Н.А.), год. спілкування «Стоп насильство! Я обираю щасливе життя!» ( 7 кл., кл.к. Голубенко А.В.),  бесіду «Насильству – Ні!» ( 8 кл, кл.к. Міркун Д.М.), круглий стіл «Як не стати жертвою кібербулінгу» (9-А кл.к. Романюк Т.В.), диспут «Насильство – проблема насильства» (10 кл., кл.к. Шмідт В.В.), виставку малюнків «Доброта врятує світ» (5-11 кл., вч. обр.мист. Безносюк З.Є. ).
    Проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей.  Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, доброти, любові до родини, поваги до людей, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до осіб з інвалідністю, хворих на ВІЛ.

Переглядів: 93 | Додав: tanya19 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2021  »