Субота, 2024-04-20, 2:49 AM

№   з/п

Відповідальні за виконання

1.

Проведення  роз’яснювальної роботи серед працівників щодо  виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні       правопорушення»,  постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.3013 р. № 706 «Про питання запобігання та виявлення корупції».

2.

Розміщення  на офіційному веб-сайті школи матеріали щодо реалізації заходів з питань запобігання та протидії корупції з метою до держання принципів прозорості та відкритості у своїй діяльності.

Симоненко Л.С., заступник директора з НВР

Січень

3.

Звіт директора школи перед батьківською громадськістю.

4.

Дотримання Правил внутрішнього трудового розпорядку працівниками школи.

5.

Забезпечення практичної  реалізації Законів України «Про звернення громадян», «Про доступдо публічної інформації», «Про захист персональних даних». Оперативне реагування на звернення громадян, юридичних осіб щодо порушень антикорупційного законодавства, вживання  відповідних  заходів щодо усунення причин і умов, які сприяють корупційним проявам в школі.

6.

Забезпечення  прозорості в роботі школи, у встановлені законодавством терміни надавати відповіді на запити та звернення громадян, юридичних осіб, громадських організацій.

7.

Дотримання  Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», забезпечення прозорості у використанні благодійних та спонсорських внесків.

8.

Розгляд  питання щодо неприпустимості вчинення корупційних діянь на нараді при директорі.

9.

Проведення заходів з поширення знань про антикорупційне законодавство серед батьківських колективів, учнівської молоді шляхом проведення виховних годин, анкетування, тематичних занять з питань  протидії корупції, виховних заходів з метою формування негативного ставлення учнівської молоді до корупційних проявів.

Адміністрація, педагогічний колектив

Січень-травень

10.

Забезпечення якісного добору і розстановки кадрів на засадах   їх  об’єктивної атестації, щорічної оцінки виконання   покладених на них обов’язків, а також вжиття заходів щодо запобігання, виявлення та усунення конфлікту інтересів.

11.

Проведення семінару з питань запобігання корупції, етичної поведінки та врегулювання конфлікту інтересів.

Симоненко Л.С., заступник директора з НВР