Субота, 2024-04-27, 5:25 AM

Профорієнтація

Учні 1-6 класів на зустрічі з представниками пекарні ПП "Плужник". Діти дізналися безліч цікавинок про хліб, змогли не тільки побачити, але й долучитись до процесу виробництва, продегустувати смаколики.   Всі учасники екскурсії отримали запашні подарунки. Дякуємо зразковим пекарям!

Цікава екскурсія відбулася в районній шкільній бібліотеці міста Христинівка. Діти активно приймали участь у вікторинах, іграх, поринули в чудовий казковий світ. Бібліотекар розповіла про історію виникнення книги та бібліотек, про правила користування бібліотекою та книгою, підготувала розмальовки, веселі ігри. Розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів, неодмінно подарували дітям купу нових вражень та допомогли потрапити до чарівного світу принцес, фантастичних пригод та мандрів.

Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  організовує зустрічі учнів з фахівцями з профорієнтації.На зустрічах розглядаються питання, які постають перед сучасною людиною під час пошуку роботи: як скласти резюме, як проходити співбесіду та ін. Особлива увага приділяється таким питанням, як відеорезюме, поведінка під час співбесіди за допомогою Skype, пошук роботу через соціальні мережі.

Наталія Іванівна  надає інформацію прикладами з життя та ілюструває її слайдами і відеофрагментами, які наочно показували найбільш розповсюджені помилки під час пошуку роботи.

Учні отримують цікаву інформацію, над якою варто поміркувати, бо питання влаштування на роботу після закінчення навчального закладу дуже актуальне.

По завершенню зустрічі представник поліції  відповідав на запитання присутніх та роздав інформаційні бюлетені «Твої права - твій захист. Правові орієнтири для кожної дитини».

Напередодні Дня рятівника України – професійного свята, який відзначають працівники МЧС, рятувальники презентували свою героїчну професію школярам.