Середа, 2024-04-24, 5:58 PM

Наказ про організацію роботи з питань протидії булінгу

ХРИСТИНІВСЬКА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-Ш СТУПЕНІВ

ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

Про організацію роботи з питань

протидії  булінгу (цькуванню) та

створення безпечного середовища в

освітньому закладі в 2021-2022 навчальному році

Відповідно до Закону України «Про освіту», «Про охорону дитинства»,  «Про повну загальну середню освіту»,  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 №2657-VІІІ, з метою попередження поширення негативних явищ в учнівському середовищі, запобігання та протидії булінгу (цькуванню)

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальною особою за проведення з учасниками освітнього процесу виховної роботи щодо запобігання домашньому насильству та булінгу заступника директора з виховної роботи Марчишину Л.В.

2. Відповідальній особі Марчишиній Л.В.:

2.1. Розробити та затвердити план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в освітньому закладі (додаток 1).

До 01.09.2021

2.2 Розробити та затвердити порядок подання та розгляду звернень про випадки булінгу в освітньому закладі від учнів, їх батьків, законних представників, інших осіб (додаток 2).

До 01.09.2021

2.3. Розробити та затвердити порядок реагування на доведені випадки булінгу та відповідальність осіб причетних до булінгу (додаток 3)

До 01.09.2021

3. Усім учасникам освітнього процесу (педагогічним працівникам, обслуговуючому персоналу, батькам, учням) інформувати невідкладно директора закладу  про випадки булінгу та домашнього насильства.

У разі необхідності

4. Практичному психологу Гук О.Д., соціальному педагогу Парчевській Л.В., класним керівникам 1-11 класів, вчителям-предметникам проводити профілактичну роботу щодо  протидії  булінгу (цькуванню) та створення безпечного середовища в освітньому закладі.

Постійно

5. Вчителю інформатики Романюк Т.В. розмістити на сайті освітнього закладу  наступну інформацію:

– план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в освітньому закладі;

– порядок подання та розгляду звернень про випадки булінгу в закладі від учнів, їх батьків, законних представників, інших осіб;

– порядок реагування на доведені випадки булінгу та відповідальність осіб причетних до булінгу;

– корисні посилання для учнів, батьків, педагогічних працівників щодо протидії булінгу.

До 05.09.2021

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.