П`ятниця, 2024-05-03, 5:34 PM

Акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня учні Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів долучилися до проведення  Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Акція проводилась з метою привернення уваги учасників освітнього  процесу до проблем  попередження негативних явищ, що можуть призвести до будь-яких форм насильства за ознакою статі або спровокувати його вчинення,  жорстокого поводження з дітьми.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

- 25 листопада - Міжнародний день ООН з викоренення насильства щодо жінок – присвячений сестрам Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури Трухильо у Домініканській Республіці у 1960 році;

- 01 грудня - Всесвітній день боротьби із СНІДом. Вірус імунодефіциту людини та синдром набутого імунодефіциту стрімко поширюється у всьому світі;

- 06 грудня - річниця з дня "Монреальської різанини", коли 14 жінок - студенток були вбиті злочинцем лише через те, що "вони були феміністками";

- 10 грудня - День прав людини. Уряди країн-членів ООН. 10 грудня 1948 року визнали права людини "на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків", підписавши Загальну декларацію прав людини.

Протягом даного періоду практичним психологом Парчевською Л.В., педагогом – організатором Мартинєс А.Г., класними керівниками 1-11 класів проведено ряд заходів:

• година людяності «Співчуття», 4-Б клас, кл.к. Лебідь Т.В.;
  • дружнє коло «Передай корисну звичку», 4-А клас, кл.к. Безносюк З.Є.;
  •  інсценізація «Школа вихованих манер», 2-Б кл., кл.к.  Демченко В.В.;
  • арт-терапія «Сім’я в образі квітів»,1, 2 –А, 3 кл.к. Губенко Т.І., Лебідь А.С.,Середницька Т.К.,  практичний психолог Парчевсвька Л.В.;
  • правовий квест «Кожна людина має право», 5 клас, кл.к.Драбенюк Н.А.;
  • кінотеатрик «Добрі мультики», 1-4 клас, педагог-організатор Мартинєс А.Г.;
  • інформаційний прес-анонс «Декларація прав дитини. Основні положення», 7 клас, кл.к. Міркун Д.М.;
  • тренінг «Зростаємо без насильства», 8-А клас, кл.к. Романюк Т.В.;
  • година спілкування «Сім’я- простір без насильства», 8-Б клас, кл.к. Плотнікова І.В.;
  • захист проектів «Мій світ без насильства», 9 клас, кл.к. Шмідт В.В.;
  •   правовий тест-драйв «Молодь і закони», 10 клас, вч.правознавства Нагайчук О.В., кл.к. Кравчук О.М.
  • тренінг «Не будьмо байдужими, не допустимо насильства», 11 клас,  практичний психолог Парчевська Л.В.

Проведені заходи  допомогли учням переосмислити власні дії, вчинки, цінності життя. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги  до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Переглядів: 141 | Додав: tanya19 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2020  »